• Nowoczesne leczenie bez bólu
  • PRODENTAL_baner.jpg
  • Mikroskop Leica

O nas

NZOZ PRODENTAL to nowoczesne gabinety stomatologiczne, wyposażone w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Funkcjonalne i przyjazne wnętrza, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych sprawiają, że nasi Pacjenci podczas wizyty czują się komfortowo.

Przeprowadzamy bezbolesne, kompleksowe leczenie w miłej i przyjaznej atmosferze, a innowacyjna technologia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów leczenia.

Naszą uwagę skupiamy na wymagających Pacjentach poszukujących profesjonalizmu i wysokiej jakości usług.

PRODENTAL to NZOZ z wieloletnim doświadczeniem. Od kilkunastu lat cieszymy się zaufaniem Pacjentów nie tylko z Nowego Sącza, ale również z innych regionów kraju, a także z zagranicy.


Nasi specjaliści


Dr n. med. Katarzyna Piątek-Jakubek
Specjalista Ortodoncji

Leczenie ortodontyczne w naszej przychodni prowadzi wysokiej klasy specjalistka z dziedziny ortodoncji -

Dr n. med. Katarzyna Piątek-Jakubek.
 
Dr Piątek-Jakubek jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Otrzymała nagrodę Naczelnej Izby Lekarskiej z tytułu najlepiej zdanego w Polsce Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. Obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską. Odbyła szkolenie specjalizacyjne w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji, zdając z najlepszym wynikiem w kraju Państwowy Egzamin Specjalizacyjny. Jest autorem publikacji w czasopismach polsko- i anglojęzycznych. Stale podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez wykładowców polskich i zagranicznych. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem aparatów zdejmowanych i stałych.

Prodental

Nowy Sącz ul. Długosza 59

 

tel. 018 443 41 73
e-mail: prodental@onet.eu

Szybkie linki

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Rejestracja

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00